Movies
Ratings
37
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0