Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Kidnap TourRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 1.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Vampire DetectiveRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 5.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0