Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5