Titles you rated
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 3.5
Rules of LoveRated ★ 3.0- ProposeRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- Ad MadnessRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.5- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.0