Movies
Ratings
693
ActressesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 1.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 0.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 0.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0