Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The SwordsmanRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0