Movies
Ratings
690
WeaponsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
CrashRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Mr. RightRated ★ 2.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
Cunk on LifeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5