Movies
Ratings
679
The ClassicRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.5