Series
Ratings
28
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0