Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0