Movies
Ratings
85
WatchmenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
The MistRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0