Movies
Ratings
17
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0