Movies
Ratings
876
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5