Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5