Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0