Series
Ratings
36
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0