Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Dark CityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Last King of ScotlandRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 4.0
ClerksRated ★ 4.0