Series
Ratings
74
One the WomanRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5