Movies
Ratings
520
JokerRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.5