Series
Ratings
73- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
My DemonRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0