Series
Ratings
31
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Noble, My LoveRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0