Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Gunslinger GirlRated ★ 3.5
Planet WithRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Gurazeni: Money PitchRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 0.5- 아오이 호노오Rated ★ 4.5
Gurazeni: Money PitchRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0