Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5