Movies
Ratings
154
Enter the DragonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 1.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 5.0