Series
Ratings
33
Loki Season 2Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0