Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Private EyeRated ★ 2.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
Due DateRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 1.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
Detroit Metal CityRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
Army of DarknessRated ★ 3.0
Planet TerrorRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.0- The AggressivesRated ★ 1.0