Movies
Ratings
316
AladdinRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Life is but an empty dreamRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0