Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Address UnknownRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0