Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0