Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0