Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0