Movies
Ratings
29
Loving VincentRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0