Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 3.0