Movies
Ratings
268
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Not One LessRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5