Movies
Ratings
328
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 2.5
CasperRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5