Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- 사슴남자Rated ★ 4.5
Rookie King Channel BTSRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0