Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0