Movies
Ratings
171
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0