Titles you rated
Children of HeavenRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0