Movies
Ratings
1045
Gran TorinoRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
JaneRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Sadako vs. KayakoRated ★ 1.0