Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AemaRated ★ 1.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 1.5
SirensRated ★ 2.0
Haunted PalaceRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Life's PunchlineRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
EricRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0- The Tuna and The DolphinRated ★ 1.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
MaidRated ★ 4.0