Movies
Ratings
272
There Will Be BloodRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.0