Titles you rated
MagnoliaRated ★ 4.5
SuperbadRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 0.5
SplitRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
TagRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Bad TripRated ★ 4.5
Grown Ups 2Rated ★ 2.5
Grown UpsRated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Planet 51Rated ★ 2.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0