Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 0.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0