Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
WONDERSRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5