Movies
Ratings
455
The World of LoveRated ★ 4.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
FyreRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Three Identical StrangersRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0