Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 1.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5