Movies
Ratings
31
HitmanRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0