Series
Ratings
176
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0