Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 2.5
EntourageRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0